Kërkim
Filters
Close

Масла и серуми

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ANTI-DANDRUFF / N37 ОРГАНСКО ХЕРБАЛНО МАСЛО ПРОТИВ ПРВУТ - 30 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • СМИРУВАЊЕ
МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО • АРГАНОВО МАСЛО
515 МКД
products.baseprice

ANTI-DANDRUFF / ОРГАНСКИ СЕРУМ ПРОТИВ ПРВУТ - 20 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • СМИРУВАЊЕ
МАСЛО ОД СИБИРСКИ КЕДАР • ЕКСТРАКТ ОД КОЊСКА ДЕТЕЛИНА • ВОДА ОД КАМИЛИЦА
370 МКД
products.baseprice

ANTI-HAIR-LOSS / СЕРУМ ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА ЗА СИТЕ ТИПОВИ - 20 МЛ.

ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД АМАРАНТ
360 МКД
products.baseprice

COCONUT / МАСЛО ЗА НОРМАЛНА, СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА ОД КОКОС - 100 МЛ.

СЈАЈНОСТ • ХРАНЕЊЕ
МАСЛО ОД БАДЕМ • КОКОСОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
600 МКД

GREEN MATCHA / ТРЕТМАН ЗА КОСА ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 150 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ЗАШТИТА • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР • ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) • ЕКСТРАКТ ОД МИКРОАЛГИ
535 МКД
products.baseprice

PURE NATURE / АРГАНОВО МАСЛО – 50 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ANTI-AGEING • РЕГЕНЕРАЦИЈА • ПРОТИВ СТРИИ
100% ПРИРОДНО • ЕДИНСТВЕНА СОСТОЈКА: АРГАНОВО МАСЛО
1890 МКД
products.baseprice

Filter by:

Clear All
Min: 360 МКД Max: 1910 МКД
ден360 ден1910