Kërkim
Filters
Close

Маски и серуми

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

SMOOTHING / СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 30 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ПЧЕНИЦА • ЕКСТРАКТ ОД ЉУБИЧИЦА • ВОДА ОД ЖАЛФИЈА
320 МКД
products.baseprice

TOMATO BLUSH / ТОНИРАЧКА МАСКА ЗА ЛИЦЕ - 100 МЛ.

ТОНИРАЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ
ЛИМЕТА • ДОМАТЕН ЛИСТ • ВОДА ОД СИНЧЕЦ
210 МКД
products.baseprice

Filter by:

Clear All
Min: 210 МКД Max: 1190 МКД
ден210 ден1190