Kërkim
Filters
Close

Маски и серуми

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

PURE NATURE / МАСКА ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД ГАСУЛ ГЛИНА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА – 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
100% ПРИРОДНО • ЕДИНСТВЕНА СОСТОЈКА: ГАСУЛ ГЛИНА
835 МКД

PURE NATURE / МАСКА ОД БЕЛА (КАОЛИН) ГЛИНА ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА СО ПЛИТКИ КАПИЛАРИ – 200 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ
100% ПРИРОДНО • ЕДИНСТВЕНА СОСТОЈКА: КАОЛИН
835 МКД

RADIANCE & ENERGY / LIKE A DIAMOND ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ – 30 МЛ.

РЕВИТАЛИЗАЦИЈА • ТОНИРАЊЕ • ЗАШТИТА
КИВИ • СЛИВА • РОЗА • ХАМАМЕЛИС
1055 МКД
products.baseprice

RADIANCE & ENERGY / MARGAR’ECLAT МАСКА ЗА ЛИЦЕ ЗА УМОРНА КОЖА – 20 МЛ.

ОСВЕТЛУВАЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ГРЕЈПФРУТ • МОРКОВ • FUCOCERT®
360 МКД
products.baseprice

RADIANCE & ENERGY / SUCRÉ FRAPPÉ 2 ВО 1 МАСКА И ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ – 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ТОНИРАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
КРАСТАВИЦА • ГРЕЈПФРУТ • МЕД ОД ПРОВАНСА
885 МКД
products.baseprice

REGENERATING / МАСКА ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА, СУВА И ЗРЕЛА КОЖА - 75 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ЕКСТРАКТ ОД ШИПИНКИ • МАСЛО ОД ЖАЛФИЈА • СЕМЕ ОД 'РЖ
275 МКД
products.baseprice

Filter by:

Clear All
Min: 210 МКД Max: 1190 МКД
ден210 ден1190