Kërkim
Filters
Close

Маски и серуми

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

FIRST WRINKLES / DAÏQUI’RIDES ANTI-AGEING МАСКА ЗА ЛИЦЕ – 20 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
КИВИ • ДУЊА • OSILIFT® • ХИБИСКУС
360 МКД
products.baseprice

FIRST WRINKLES / DANSE DE LA PLUIE ОВОШЕН ВОДЕН СЕРУМ ПРОТИВ ПРВИ БРЧКИ – 120 МЛ.

ПРОТИВ БРЧКИ • ОСВЕЖУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ВОДА ОД ЛИМОНОВ БАЛСАМ • ВОДА ОД ХАМАМЕЛИС • ВОДА ОД СМОКВА
710 МКД
products.baseprice

FIRST WRINKLES / PULPE-MOI СЕРУМ И МАСКА ПРОТИВ ПРВИ БРЧКИ – 30 МЛ.

ПРОТИВ БРЧКИ • ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ВОЛЧЈИ ТРН • СЛИВА • ОПУНТИЈА
1055 МКД
products.baseprice

Goji Berry / МАСКА ЗА ЛИЦЕ - 70 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ОБНОВА
ГОЏИ БОБИНКИ • ЦРВЕНА ГЛИНА • МАСЛО ОД ЈАГЛИКА
1050 МКД

NIGHT SHIFT / НОЌНА МАСКА ЗА ЛИЦЕ - 100 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД ВЕЧЕРНИЦА • РОЗА • КОКОСОВО МАСЛО
210 МКД
products.baseprice

PUMPKIN / НОЌНА КРЕМА-МАСКА ЗА ЛИЦЕ - 50 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЗАШТИТА
ТИКВА • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД СУСАМ
1190 МКД
products.baseprice

Filter by:

Clear All
Min: 210 МКД Max: 1190 МКД
ден210 ден1190