Kërkim
Filters
Close

Креми

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

AGE-DEFYING / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА ХИДРАТАЦИЈА НА ЗРЕЛА КОЖА - 50 МЛ.

ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД НАНЕ
360 МКД
products.baseprice

ALOE VERA / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ - 50 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД МАКАДАМИА • ВИТАМИН Е
1590 МКД
products.baseprice

ANTI-PUFFINESS / ГЕЛ ЗА ОКОЛУ ОЧИ ПРОТИВ ПОДОЧНИЦИ - 20 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
ВОДА ОД КАМИЛИЦА • ЕКСТРАКТ ОД КОЊСКА ДЕТЕЛИНА • ЕКСТРАКТ ОД ОСКОРУША
265 МКД
products.baseprice

CALMING / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И МАСНА КОЖА - 50 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ВОДА ОД АЈДУЧКА ТРЕВА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД НАНЕ
360 МКД
products.baseprice

Eternal Gold / ДНЕВНА КРЕМА - 50 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА • ЗАТЕГНУВАЊЕ
СТОЕХИОЛ • XERADIN™ • ЗЛАТО
1850 МКД
products.baseprice

Eternal Gold / КРЕМА ЗА ОЧИ - 15 МЛ.

ЗАТЕГНУВАЊЕ • ОСВЕТЛУВАЊЕ
СТОЕХИОЛ • XERADIN™ • ЗЛАТО
1160 МКД
products.baseprice

Filter by:

Clear All
Min: 215 МКД Max: 1850 МКД
ден215 ден1850