Kërkim
Filters
Close

Чистачи

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

AGE-DEFYING / N49 ТОНИК ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КОЖА - 125 МЛ.

ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД АМАРАНТ • МАСЛО ОД КЕДАР • МАСЛО ОД ЛЕНЕНО СЕМЕ
895 МКД
products.baseprice

ALOE VERA / ГЕЛ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД АЛОЕ ВЕРА - 100 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
475 МКД

ALOE VERA / МИЦЕЛАРЕН ЛОСИОН ЗА ЛИЦЕ - 200 МЛ.

ПРОЧИСТУВАЊЕ • СМИРУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • БИЛНИ ЕКСТРАКТИ
1310 МКД
products.baseprice

BALANCING / ТОНИК ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И МАСНА КОЖА - 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
СЕМЕ ОД 'РЖ • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД АМАРАНТ
290 МКД
products.baseprice

BRIGHTENING / ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ЕКСТРАКТ ОД БРУСНИЦА • ЕКСТРАКТ ОД КРАСТАВИЦА • ЕКСТРАКТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН
280 МКД
products.baseprice

DEEP CLEANSING / ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И МАСНА КОЖА - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ПРАВ ОД СЕМЕ ОД КАЈСИЈА • ЕКСТРАКТ ОД ЃУМБИР • ВОДА ОД ЖАЛФИЈА
290 МКД
products.baseprice

Filter by:

Clear All
Min: 280 МКД Max: 1310 МКД
ден280 ден1310