Kërkim
Filters
Close

Креми за раце

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ALOE VERA / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД АЛОЕ ВЕРА - 75 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
07 EUR
products.baseprice

COCONUT / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД КОКОС - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР
07 EUR
products.baseprice

GIRLS ARE SUCH GIRLS / ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА РАЦЕ - 100 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД ЛИМОН • ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ • КОКОСОВО МАСЛО • МАСЛИНОВО МАСЛО
03 EUR

GRAPE / КРЕМА ЗА РАЦЕ - 70 МЛ.

ЗАШТИТА • ОСВЕТЛУВАЊЕ
КРАСТАВИЦА • ЛИМЕТА • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ • МАСЛИНОВО МАСЛО
10 EUR

NORDIC BIRCH / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД СКАНДИНАВСКА БРЕЗА - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД ЈОЈОБА • ШЕА ПУТЕР
07 EUR
products.baseprice

PURPLE LAVENDER / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД ЛАВАНДА - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
МАСЛО ОД БАДЕМ • АЛОЕ ВЕРА • ШЕА ПУТЕР
07 EUR
products.baseprice

Filter by:

Clear All
Min: 03 EUR Max: 10 EUR
3 10