Kërkim
Filters
Close

Гелови за туширање

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ALOE VERA / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • СЛАТКО ПОРТОКАЛОВО МАСЛО
450 МКД
products.baseprice

ARGAN SHINE / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА СУВА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • МАЗНЕЊЕ
АРГАНОВО МАСЛО • ЗЕЛЕН ЧАЈ • ГЛИЦЕРИН • БЕТАИН
800 МКД
products.baseprice

BLOOM ESSENCE / Гел за туширање - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • ЗАШТИТА
ЈАПОНСКА ЦРЕША • МАШКИ ТЕГАВЕЦ • ГИНКО БИЛОБА
820 МКД
products.baseprice

CAMERA! ACTION! / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ - 260 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАНГО • МАСЛИНОВО МАСЛО • ШИПИНКА
250 МКД
products.baseprice

COCONUT / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА НОРМАЛНА КОЖА ОД КОКОС - 245 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
КОКОСОВ НЕКТАР • АЛОЕ ВЕРА • СЛАТКО МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ
450 МКД
products.baseprice

GREEN MATCHA / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 180 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ЗАШТИТА • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) • ЕКСТРАКТ ОД МИКРОАЛГИ
470 МКД
products.baseprice

Filter by:

Clear All
Min: 245 МКД Max: 1090 МКД
ден245 ден1090